Concept Weddings Targi Ślubne // 7.04.2019r // Wrocław// 7 edycja

W niedzielę, 7 kwietnia 2019r., rusza 7 edycja Targów Ślubnych Concept Weddings pod hasłem: City Sight!

Od godziny 11 do 17, w budynku NOT (ul. Piłsudskiego 74), będziemy gościć niekonwencjonalnych wystawców z branży ślubnej.

W związku z dynamicznym rozwojem branży ślubnej, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które pozwoli zebrać w jednym miejscu firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie, o nadzwyczajnym i niebywałym wyczuciu estetycznym.W jednym miejscu zgromadzimy wszystkich przedstawicieli branży ślubnej.

Dlaczego alternatywne?
Bo wyjątkowe, inne, przeciwstawiające się temu co tradycyjne i powszechnie uznane.

Concept Weddings to pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm. Miłośnicy stylu rustykalnego, eco chic, boho, industrialnego z pewnością będą mieli w czym wybierać. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie. Dajemy naszym wystawcom industrialną i kreatywną przestrzeń, a odwiedzającym zapewnimy wiele atrakcji, m.in. warsztaty, prelekcje, pokazy itp.

WSTĘP na wydarzenie jest DARMOWY. Zapraszamy!

Autor: Redakcja