Garnitury ślubne 2019

Ślub i wesele to ważne wydarzenie dla Młodej Pary. Panny Młode tygodniami szukają swojej wymarzonej sukni ślubnej. Wszystko musi do niej idealnie pasować: buty, biżuteria, fryzura. Tak aby tworzyło spójną całość. A co z Panem Młodym? Jego ubiór jest tak samo ważny jak przyszłej żony. Dlatego jemu również warto poświęcić więcej uwagi. Z roku na rok mężczyźni mają coraz większą odwagę i chęć do eksperymentowania ze swoim strojem. Jednak spora część męskiego grona stawia nadal stawia klasykę ponad wszystko. Najważniejsze jednak aby każdy przyszły Pan Młody miał po prostu wybór.

Klasyczna czerń

Garnitur w tym kolorze to jest pewniak, zawsze modny, zawsze elegancki. Taki garnitur po prostu nigdy nie wyjdzie z modny, zawsze będzie ponadczasowy. Aby cała stylizacja była szykowna czarny garnitur warto zestawić z białą koszulą i czarną muchą. Taki zestaw idealnie sprawdzi się na klasycznych weselach oraz tych w stylu boho.

Krata

To propozycja, która pojawia się na ślubach od kilku sezonów. Jednak co roku pojawiają się nowości, które naprawdę wyglądają fenomenalnie a Pan Młody wyjątkowo! Klimatyczne wesele w stylu boho lub rustykalnym są świetnym tłem do takiej stylizacji. Ale nie tylko! Bo taki garnitur równie dobrze będzie pasował do jesiennej scenerii. Panowie którzy doceniają modę i lubię z nią eksperymentować na pewno docenią taki wybór.

Oryginalne kolory w sam raz dla odważnych!

Dla tych którzy chcą wyrazić swój styl i charakter. Trzeba przyznać, że Panowie w tych garniturach prezentują się bardzo interesująco. Kolor garnituru może nawiązywać do koloru przewodniego wesela czy dodatków Panny Młodej. Naszym zdaniem kolorowy garnitur to największy HIT tego sezonu ślubnego.

Źródło zdjęć: pinterest.com, stock.adobe.com

Autor: Redakcja