Fotobudka w zabytkowym samochodzie

Od dobrych kilku lat fotobudki stanowią nieodłączną atrakcję większości wesel organizowanych w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego, bo integrująca zabawa, po której zostają osobiste pamiątki to fantastyczna sprawa! Jednak nie każdemu przypada do gustu estetyka takiego automatu. A co gdyby fotobudka stanowiła nie tylko atrakcję, ale też dekorację przyjęcia?

Odpowiedzią jest PhotoBus, czyli fotobudka w zabytkowym samochodzie. Pierwsze tego typu projekty powstały – a jakże – w USA. W naszym kraju działa kilka takich samochodów, między innymi PhotoBus.pl. Ich błękitny Barkas, czyli uroczy NRD-owski busik, wyposażony jest w fotobudkę, ale też genialnie prezentuje się na weselach plenerowych. Styl rustykalny, boho, romantyczny i retro to właśnie jego klimaty.

Wszystkie zdjęcia wykonuje się siedząc na tylnej kanapie samochodu. Błyskawiczne wydruki dla wszystkich osób na zdjęciu to już standard w nowoczesnych fotobudkach. Za to dekoracje, które mu towarzyszą, zdecydowanie wyróżniają go z tłumu “zwykłych” fotoautomatów. W ofercie nie ma żadnych pakietów, bo jak tłumaczą sami właściciele, w pracy potrafią dawać z siebie wyłącznie 100%. Już sama obecność ekipy i gotowość sprzętu przed startem wesela to dla nich oczywistość. Fotobudka wnoszona do lokalu i rozwijanie przedłużaczy w czasie przyjęcia? Nie ma takiej opcji! Księga gości, sznury żarówek, naręcza zielonych roślin – to wszystko zawiera się już w podstawowej ofercie.

PhotoBus jeździ po całej Polsce, najchętniej do miejsc, w których najlepiej wpisuje się w styl wesela. Folwarki i stodoły, spichlerze i młyny, ale też stare fabryki i pałace – zerknijcie na ich Instagram, żeby obejrzeć busika w różnych odsłonach. Na wyróżnionych relacjach możecie zapoznać się z polecanymi przez jego właścicieli lokalami i usługodawcami ślubnymi.

Ceny wahają się w zależności od lokalizacji imprezy. Busik jest sprawny i jeździ o własnych siłach, ale w trasy po Polsce wożony jest na lawecie, co generuje koszty. Najlepiej zajrzeć na stronę www.photobus.pl i wypełnić formularz kontaktowy. Przedstawcie im swoją wizję planowanego wymarzonego wesela, a na pewno przychylniej spojrzą na kosztorys 😉

Autor: Redakcja